Blog powered by Typepad

« Teaching and Learning | Main | Am I a real teacher? »

February 14, 2007

Comments

Hamida Khuhro

Talk about skin crawling- what a terrifying experience in a school. Why do these children have all this anger and aggression and it doesn't seem a one off thing either. How does a teacher deal with it?

K.

I feel this struggle daily in my own school. Maybe not as graphically as this example, but I wonder all of the time if my/ou liberal do-gooder understanding of macro factors effecting student behavior causes us to enable misbehavior which will not be tolerated by the wider world.

H.W.C.

Hamida, Thank you for the comment. I don't know if many teachers DO in fact deal with it, unfortunately. K, I agree, but if by my/ou you mean my or your, I agree in part. In this post was trying to demonstrate how a liberal do-gooder (not me) is tolerating behavior that is obviously not tolerated by the "wider" world, whether we're talking about parents or cops. I think that the idea of schools not being part of the "wider" world is part of the problem.

InisseFeK

Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej mówiąc polega to na "zajęciu" oddaniu do dyspozycji danej objętości dysku twardego, na której jest dozwolone utrwalać pliki tworzące treść stron internetowych i lub użyczenie powierzchni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna wersja hostingu to udostępnienie większych obszarów dysku, a nawet całego serwera ewentualnie kilku - jako materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia przeróżnych odmian informacji dostępnych przez Net.Ogrom usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingteż są płatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w sieci. Oferujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Inwitujemy na stronę. Nie mamy na celu Ci wpajać, że dostaniesz od nas darmowe usługi hosting. Jednakże możemy zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najtańszymi domenami, które możesz odnaleźć w sieci. Jednak pomimo małych cen za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to uwierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jeśli tak to bezzwłocznie wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o przwdzie tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony przeznaczać dużych pieniędzy za usługi hosting. Jeżeli wejdziesz pierwszy raz na naszą witrynę, pomożemy Ci we wszystkim. W naszym zbiorze ofert odszukasz ogrom korzystnych upustów dla nowoprzybyłych gości. Jak tymczasem jesteś naszym stałym kontrahentem, bądź pewien, iż będziesz miał ewentualność skorzystać z wyjątkowych okazji. Zobacz sam i zajrzyj niezwłocznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.

PloloTureStut

Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze prościej definiując polega to na "zajęciu" daniu do użytkowania danej objętości dysku twardego, na której wolno gromadzić pliki tworzące istote stron internetowych i lub udostępnienie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna forma hostingu to udzielenie znacznych rozmiarów dysku, a nawet pełnego serwera względnie kilku - jako materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla zmieszczenia różnych odmian danych osiągalnych przez Internet.Dużo usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie będziemy Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingtakże są płatne, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w sieci. Dajemy w ofercie hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszej możliwej cenie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Inwitujemy na portal internetowy. Nasze usługi hostingtakże są odpłatne, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w sieci Nie wierzysz? Zobacz Jeśli tak to bezzwłocznie zajrzyjwstąp na naszą witrynę i przekonaj się o słuszności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najniższej cenie. Nie będziesz miał musu płacić ogromnych sum za usługi hosting. Jeśli wpadniesz pierwszy raz na naszą witrynę, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszym zbiorze ofert odnajdziesz dużo okazjonalnych rabatów dla świeżych gości. Jeżeli zaś jesteś naszym wiernym gościem, możesz być pewien, iż będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych okazji. Sprawdź sam i wejdź już teraz. Zauważysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.
Hosting

Poicleopice

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigiliahttp://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/ - jak zalozyc wlasna firmehttp://pracorada.pl/2011/11/romans-pracy/ - romans

Kneenpoonnorb

Angry Birds decorations

EmurceTennirm

Angry Birds cake photo

ANANDYROW

rebecca black
iphone 5

minecrft

The comments to this entry are closed.